Jonge Kind (team)training

label Jonge kind
school Maatwerk
schedule 2 tot 7 bijeenkomsten

Kinderen in de peuter- en kleuterfase ontwikkelen zich op hun geheel eigen manier. Spel neemt hierbij een belangrijke plaats in. In onze teamtrainingen richten we ons op het stimuleren en vormgeven van passend en ontwikkelingsgericht onderwijs voor het jonge kind in de praktijk. 

Inhoud

Wat kunnen we je bieden? 

Heb je als team of school een specifieke vraag met betrekking tot het onderwijs aan jonge kinderen die niet in ons aanbod naar voren komt? Denk aan beredeneerd aanbod, thematisch werken en de doorgaande lijn in spel. Of wil je een van onze trainingen bij jou op school laten uitvoeren? 

Dan gaan onze specialisten Jonge Kind graag met je in gesprek over de wensen van jouw team en/of school op dit vlak! 

attachment

Praktische info

Doelgroep
Startmomenten
Opbouw
Cursusdagen
Cursustijden
Data
Kosten
Studie-investering

Onze docenten

Voor inhoudelijke vragen kun je altijd contact opnemen met de volgende docent(en).

school Docent

Verdere informatie

Interesse?

Wil je een teamtraining of training op stichtingsniveau, die bijdraagt aan (thematisch) onderwijs dat zich specifiek richt op jonge kinderen? 

Neem dan voor meer informatie contact op met:

José Hillen, docent

j.hillen@kempel.nl 

Nascholing